COCOON

Originaalne dekoratiivsete valgustite kollektsioon, valmistatud polümeervaigust, kaetuna transparentse lakiga. Materjali omadused võimaldavad erakordseid erinevate kujudega ja suurustega disainilahendusi. Lihtsa valge viimistluse elegants ja läbpaistvus lisab omakorda rafineeritust. Kogu valgustite loomisprotsess teostatakse käsitsi. Sisemine struktuur valmistatakse värvitud terastraadist ja kaetakse käsitsi polümeervaiguga mille omadusteks ja peamisteks eelisteks on elastsus, vastupidavus ja läbipaistvus.

Selline kerge, läbipaistev ja väga vastupidav toode võimaldab erakordseid originaalseid disainilahendusi ning vaheldusrikkaid suuruseid mida kõrgelt hindavad tänapäeva arhitektid, sisekujundajad ja valgustuse spetsialistid.

Eelistena võib veel mainida, et materjal ei kaota ajapikku oma värvust ehk ei pleegi. Hajutil ei ole nähtavaid õmblusi ega liitekohti mis tagab ühtlase vastupidavuse pikema aja jooksul. Tooted on tulekindlad, materjalil on ainulaadne kaitsekiht mis on tolmu-hülgav. Samuti on nad lihtsasti puhastatavad niiske lampiga. Material on vastupidav, elastne ja tugev. Kui peaks ilmnema mõni defekt, siis pinda saab lihtsalt parandada kuuma õhu nt. kuuma fööni abil. Tänapäevaselt on toode keskkonnasäästlik, ei ole toksiline ja on vastavuses RoHS-nõuetele. 

Ülevaade tootevalikust siit


VAMPI

alates 287,87€

OVAL

alates 125,25€

MANHATTAN

alates 263,63€

ARANYA

alates 203,98€