ECO MLD-..D/w

IP40. Kompaktne, universaalne, üliefektiivne evakuatsiooni-valgustite seeria, vaatekaugustele 16-34m.

Kategooria:

See uut tüüpi elegantse välimusega evakuatsioonivalgusti põhineb valgusdiood tehnoloogial mis tagab kõrge valgusviljakuse, kuid samas tarbib minimaalset elektrienergiat ning on lisaks keskkonnasõbralik.

Kasutatud materjalid ABS, PVC, PC. Kui samaväärse 8W luminofoorlambiga turvavalgusti lambi keskmine tööiga ulatub 5000-6000 töötunnini, siis valgusdioodide tööiga on kuni 10 aastat. Nagu enamik turvavalgusteid on ka ECO evakuatsioonivalgustid varustatud TEST-nupuga, millega saab lisaks ka muuta valgusti tööreziimi (pidev/varusolev).

Valgustites on ühendatud kaasaegne lihtne disain, maksimaalse funktsionaalsusega. ECO MLD-..D/w evakuatsioonivalgustid on komplekteeritud paari PVC piktogrammidega, vastavalt EN-1838 normidele. Spetsiaalsed kõrge valgusviljakusega LED’id, Ni-Cd akupatareid, ülelaadimise kaitse, pikk avariireziim (min. 3 tundi).

Valgusteid on võimalik paigaldada otse pinnale kuid ka riputada. Paigaldamise teevad mugavaks kaasasolevad riputustorud, erinevad kinnitusdetailid ning paigaldustüüblid-kruvid. Lisana saadaval süvistusplaat.

Valgustid on saadaval kolmes eri suuruses, mis võimaldab kliendil valida vastavalt vajaminevale vaatekaugusele, vahemikus 20-44 meetrit.